5 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Карти 5 виборчого округу м.Вінниця. Які будинки та вулиці належать до 5 округу. Кандидати в 5 окрузі м.Вінниці: хто балотується в депутати міської ради. Черговість партій та призвищ кандидатів в бюлетені, як виглядають бюлетені на вибори депутатів до міськради м.Вінниця у 2020 році

Модератор: admin

Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 53
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

5 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Сообщение admin » Вс окт 18, 2020 8:22 am

5 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

“За майбутнє”
000.JPG
1. Рашкован Андрій Володимирович

https://www.facebook.com/andrey.rashkovan

2. Комаха Володимир Петрович

https://www.facebook.com/profile.php?id=100055690272603

3. Браїловська Аліна Володимирівна

https://www.facebook.com/alina.brailovska

4. Цебрій Марина Михайлівна

https://www.facebook.com/kavkamarina

5. Шеванюк Денис Валентинович

https://www.facebook.com/sdv888



Українська стратегія Гройсмана

Власюк Алла Володимирівна

2 Андронійчук Роман Степанович

3 Мацера Віктор Вікторович

4 Дишкант Лілія Олексіївна

5 Лепей Михайло Васильович

6 Лебідь Владислав Владиславович

7 Прудиус Валерія Євгеніївна

8 Бабійчук Олег Миколайович


“Слуга народу”

Сіваш Артем Сергійович

2 Софіянчук Сергій Анатолійович

3 Скржешевський Максим Станіславович

4 Даценко Галина Василівна

5 Сопільняк Вікторія Василівна

6 Стрелков Ігор Петрович



“Європейська солідарність”

Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна

2. Сергійчук Сергій Петрович

3. Подоляк Сергій Васильович

4. Глухенька Катерина Сергіївна

5. Дідковський Дмитро Євгенович

6. Мазур Олександр Петрович

7. Ткачук Тетяна Леонідівна

8. Прокопенко Володимир Вікторович

9. Юр Ірина Миколаївна



“Батьківщина”

Ларін Роман Миколайович

2. Паламарчук Юлія Іванівна

3 Пушкар Владислав Анатолійович

4 Січкарук Вадим Валерійович

5 Правдюк Ангеліна Василівна

6 Данілушкін Андрій Анатолійович

7 Елешкевич Олена Олександрівна

8 Вихрістюк Валерій Леонідович

9 Січкарук Світлана Вікторівна

10 Кухар Олексій Іванович



Партія Вінничан

Філонова Анна Валентинівна

2 Грицюк Юрій Володимирович

3 Погорєлова Олександра Сергіївна

4 Бахур Віталія Віталіївна

5 Денисов Михайло Ігорович

6 Циц Антон Олександрович

7 Даценко Вікторія Олександрівна



“Голос”

Мрочко Ярослав Ярославович

2 Бабій Вадим Юрійович

3 Кузнєцова Наталя Володимирівна

4 Рак Віктор Сергійович

5 Пилипів Ольга Олександрівна



Опозиційна платформа “За життя”

Ревунов Олександр Миколайович

2 Мокрецов Андрій Володимирович

3 Клиновський Антон Юрійович

4 Дишкант Марина Володимирівна

5 Стратієнко Людмила Іванівна

6 Нахтман Євгеній Володимирович



ВО “Свобода”

Будюк Сергій Ігорович

2 Вигонюк Андрій Володимирович

3 Боронін Андрій Олександрович

4 Козаченко Олена Євгенівна

5 Головацька Ірина Петрівна



“Сила і честь

Мазур Степан Васильович

2. Гуцол Олеся Анатоліївна

3. Гаврилюк В’ячеслав Миколайович

4. Картак Ольга Миколаївна

5. Кравчук Володимир Іванович

6. Юрій Людмила Анатоліївна



Радикальна партія Олега Ляшка

Калачик Олександр Леонідович

2 Березняк Сергій Миколайович

3 Березовська Майя Вікторівна

4 Васьковська Наталя Ігорівна

5 Кигим Ірина Сергіївна



“Наш край”

Мельникова Анастасія Вікторівна

2 Умнов Ігор Єдуардович

3 Книжник Олександр Васильович

4 Мотилюк Олексій Вільямович

5 Решетнікова Тетяна Миколаївна



Народний рух України

Палій Валерій Максимович

2. Гурін Любомир Йосипович

3. Шпак-Мельник Валентина Харитонівна

4. Анісімов Олег Стапанович

5. Овсяннікова Нелля Сергіївна



Рух справедливості

Дробаха Сергій Вікторович

2 Машталір Олександр Вікторович

3 Ібадов Ельмар Табріз огли

4 Шатківська Ірина Олегівна

5 Бондар Юлія Іванівна



Партія “Адвокат”

Жукотанський Олександр Миколайович

2 Білошкурська Олена Петрівна

3 Сілагін Григорій Анатолійович

4. Костенко Лариса Борисівна

5 Лук’янець Марина Василівна



Партія Шарія

Смагін Владислав Іванович

2 Панасюк Олена Олегівна

3 Танасійчук Віктор Юрійович

4 Кидь Петро Миколайович

5 Стрілець Катерина Сергіївна



Партія “Воля”

Шавлюк Олександр Вікторович

2. Яворовенко Олександр Борисович

3. Півторак Анна Сергіївна

4. Марчук Ігор Дмитрович

5. Пронченко Анастасія Ігорівна

6. Ортинська Юлія Вадимівна



Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Цецерошенко Олег Григорович

Маляренко Світлана Анатоліївна

Мазур Олег Миколайович

Ромашкан Наталія Леонідівна

Саєнко Анатолій Павлович

Дубовий Олександр Анатолійович

Лесних Галина Анатоліївна

Самойлюк Ігор Євгенійович

Ярославська Марина Василівна
Онлайн обучение массажу: https://online.massageprk.com
Tel / Viber/ Telegram : +38063 322 0 222
Ответить

Вернуться в «Округ 5 Замостя, Тяжилів, Малі Хутори»