2 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Карти 2 виборчого округу м.Вінниця. Які будинки та вулиці належать до 2 округу. Кандидати в 2 окрузі м.Вінниці: хто балотується в депутати міської ради. Черговість партій та призвищ кандидатів в бюлетені, як виглядають бюлетені на вибори депутатів до міськради м.Вінниця у 2020 році

Модератор: admin

Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 53
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

2 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Сообщение admin » Вс окт 18, 2020 8:38 am

2 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

“За майбутнє”
000.JPG
1. Мореходов Андрій Анатолійович

https://www.facebook.com/morehodov

2. Шеванюк Олена Миколаївна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007123620339

3. Каращенко Ольга Олександрівна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002122380369

4 Степанюк Дмитро Васильович

Stepanyuk Dmitro.JPG

viewtopic.php?f=106&t=17062

5. Вартанян Георгій Варткесович

https://www.facebook.com/georgiy0500

6 Галієнко Арсен Борисович
Arsen_Galiienko.JPG
viewtopic.php?f=106&t=17064

7. Баранюк Вікторія Вікторівна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010566481129

8. Шевчук Дмитро Григорович

https://www.facebook.com/profile.php?id=100024832716224



Українська стратегія Гройсмана

Яблонський Павло Васильович

2 Терліковський Вячеслав Васильович

3 Поджаренко Катерина Євгенівна

4 Баранович Ірина Анатоліївна

5 Павлюк Василь Петрович

6 Парвадов Олександр Онисимович

7 Білик Ольга Юріївна

8 Матвійчук Ярослав Володимирович



“Слуга народу”

Плясовиця Віталій Юрійович

2 Ганчук Михайло Дмитрович

3 Сітарський Владислав Сергійович

4 Жучинська Олена Анатоліївна

5 Тохтунова Оксана Анатоліївна

6 Лещенко Анна Михайлівна

7 Кулініч Максим Вікторович

8 Ємельянов Родіон Ігорович

9 Хаджинов Максим Геннадійович

10 Манубата Джулія Емека



“Європейська солідарність”

Гаврилова Олена Анатоліївна

2. Гулеватий Сергій Олександрович

3. Синявська Інна Олександрівна

4. Почтар Анатолій Вікторович

5. Козанчук Сергій Анатолійович

6. Заливанський Андрій Іванович

7. Яриковська Людмила Вікторівна

8. Луценко Олексій Петрович

9. Бондаренко Олена Вячеславівна



“Батьківщина”

Мейдич Тетяна Володимирівна

2 Гайструк Сергій Анатолійович

3 Побережний Михайло Олександрович

4 Гуменчук Віктор Леонідович

5 Бодачевська Яна Володимирівна

6 Ткаченко Едуард Григорович



Партія Вінничан

Бессараба Олена Юріївна

2 Лета Олексій Іванович

3 Бойко Олексій Романович

4 Рижов Максим Петрович

5 Денисова Олена Петрівна

6 Сіденко Ольга Сергіївна

7 Рабоконь Вадим Васильович



“Голос”

Рожок Володимир Васильович

2 Ревенко Марина Борисівна

3 Доменюк Володимир Миколайович

4 Кушта Наталія Олександрівна

5 Прокопчук Юлія Володимирівна



Опозиційна платформа “За життя”

Аксельрод Роман Борисович

2 Михайлов Едуард Едуардович

3 Кордулян Сергій Харитонович

4 Жовмір Дарія Олександрівна

5 Ткачук Анна Вікторівна

6 Станкевич Микола Григорович

7 Кметюк Світлана Анатоліївна

8 Юрлова Лариса Іванівна



ВО “Свобода”

Стороженко Олег Михайлович

2 Головащенко Тетяна Василівна

3 Уманець Ірина Володимирівна

4 Байгуанова Жанна Володимирівна

5 Столяр Сергій Петрович



“Сила і честь”

Осадчук Петро Пилипович

2. Капітанчук Ірина Володимирівна

3. Касіяненко Василь Харитонович

4. Чирка Ольга Вікторівна

5. Пачевський Віктор Володимирович



Радикальна партія Олега Ляшка

Панасюк Олександр Миколайович

2. Голяк Наталія Олександрівна

3. Мельник Юрій Іванович

4. Щербанюк Марина Володимирівна

5. Шкробот Олена Василівна



“Наш край”

Маслов Володимир Олександрович

2 Коваль Валерій Євгенійович

3 Кожухар Тетяна Броніславівна

4 Кіслюк Олег Олександрович

5 Спридонюк Таїсія Степанівна



Народний Рух України

Верич Андрій Анатолійович

2. Сохацький Федір Миколайович

3. Бондар Сергій Петрович

4. Гандурська Ольга Ігорівна

5. Лавріненко Іванна Віталіївна



Рух Справедливості

Обідник Микола Дем’янович

2 Лісецька Марія Миколаївна

3 Штоюнда Євген Валентинович

4 Магденко Оксана Віталіївна

5 Моторна Ірина Михайлівна



Партія “Адвокат”

1 Іноземцев Олександр Павлович

2 Кравчук Лариса Василівна

3 Лянге Олег Вячеславович

4 Малюта Діана Юріївна

5 Бойко Наталя Ігорівна



Партія Шарія

Пшебельський Олександр Вікторович

2 Данилюк Юрій Ілліч

3 Байдак Дар’я Валеріївна

4 Марчук Ілона Сергіївна

5 Єфремов Кирило Олександрович



Партія “Воля”

Воловодюк Володимир Володимирович

2. Патлатюк Артем Анатолійович

3. Дужак Ольга Олександрівна

4. Скрупський Володимир Михайлович

5. Андрєєва Тетяна Аркадієвна

6. Якименко Анатолій Леонідович

7. Мінкіна Марія Володимирівна



Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Буран Валентина Василівна

Шевчук Наталія Олегівна

Шафір Михайло Володимирович

Карпенко Аліна Андріївна

Браславський Ярослав Вікторович

Бобрусь Ольга Павлівна

Кутельмах Олег Ігорович

Вовк Ангеліна Василівна

Лукіянчук Євгеній Вікторович
Ответить

Вернуться в «Округ 2 Слов’янка, Вишенька»