Для массажиста

Теория и практика классического массажа от основателя и директора Первых Региональных курсов массажа. Техника массажных приемов, логически завершенный сеанс массажа. Собственный массажный учебник "Классика массажа"
Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 54
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

Для массажиста

Сообщение admin » Чт окт 08, 2020 1:19 pm

🧐ЩО МАЄ ЗНАТИ І УМІТИ МАСАЖИСТ❓
Досить багато питань якого масажиста обрати. Проте ще більше запитань, що потрібно вивчити і знати, щоб стати ідеальним масажистом. 😎

☺️😌Насправді небагато. Нижче зовсім маленький список, який буде корисний і масажистам і їх клієнтам.

🌸МЕДИЧНЕ РОЗУМІННЯ.👩‍⚕️ Ну звичайне ідеально, якщо є медична освіта, проте на практиці виявляється, що це не головне. Масажист має розуміти чому так, чому у вас болить саме в цьому місці, чому ви прийшли на масаж - розслабитись чи оздоровитись.
🌸СТЕРИЛЬНІСТЬ РОБОЧОГО МІСЦЯ.🩹 Якщо матеріали не одноразові, то вони мають бути тільки ваші, також використання антисептиків і дезінфектантів.
🌸УТОЧНЕННЯ СТАНУ ЗДОРОВ’Я.💉💊🩺 Обов’язково і ретельно перед першим сеансом масажу, а також цікавитися перед кожним сеансом масажу про погіршення або покращення стану.
🌸ДОСВІД.😎 Якщо досвіду немає - тренуйтесь на "домашніх" моделях і працюйте над практикою більше
🌸ПОСТІЙНЕ НАВЧАННЯ.👩‍🎓 У сучасному світі з’являються нові методики, техніки. Ми уже не говоримо навіть про базові знання і різні школи масажу.
🌸КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. 🤫Все, що Вам розповів клієнт, залишається в кабінеті і тільки в той час, коли Ви виконуєте масаж саме цьому клієнту.
🌸РЕАКЦІЯ НА РУХИ.😑😱🤪😜 Справжній масажист буде не тільки чути ваш зворотній зв’язок за допомогою слів, але й буде слідкувати за реакцією тіла на свою методику масажу.
🌸ЧУЄ І ВІДЧУВАЄ ВАС.😊 Прислуховується до ваших бажань. Не ігнорує прохання клієнта.

Не забувайте про ❤️. Ми турбуємось про Вас!!!

#ПРК_масаж_для_кожного #масажист

Изображение
Онлайн обучение массажу: https://online.massageprk.com
Tel / Viber/ Telegram : +38063 322 0 222
Ответить

Вернуться в «Классический массаж ( Авторская методика Галиенко А.Б. )»