Эргономика массажной деятельности

этика общения с пациентом и коллегами, сохранение медицинской тайны, раздевание пациента, проблема сексуальных домогательств и многое другое

Модератор: Дмитрий Таль

Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 54
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

Эргономика массажной деятельности

Сообщение admin » Сб дек 19, 2020 1:30 pm

Як масажистові уникнути професійного виснаження?


Надто багато масажистів страждають від травм і професійного виснаження на роботі.

Жорстка реальність роботи масажиста полягає в тому, що з часом у фахівця накопичується фізична і емоційна втома.

Але що, якби був спосіб уникнути таких наслідків, як професійне виснаження і травми? Що якщо ми підкажемо Вам, як перетворити роботу в те, що буде підтримувати Вас і допоможе Вам залишатися здоровими і щасливими?

Нижче Ви познайомитеся з основними фактами, які дозволять Вам полегшити Вашу роботу і бути професіоналами своєї справи.

Безпека, Баланс, Творчий підхід

Ці принципи можуть бути застосовані до будь-якого виду масажу. У чому ж вони полягають?

Ці принципи починаються з базової основи біомеханіки тіла і ергономіки, два поняття, які часто плутають один з одним.

Біомеханіка тіла – це те, як ви працюєте з вашим тілом під час масажу (рівновага, положення рук тощо). А Ергономіка – техніка, що допомагає ефективно здійснювати роботу з мінімальною затратою енергії: не завдаючи шкоди своєму здоров’ю.

Приклад правильної біомеханіки тіла: в деяких ситуаціях, коли потрібно тривалий і більш сильний вплив на м’язи, Ви можете використовувати лікті, замість долонь.

Приклад правильної ергономіки: якщо Ви займаєтеся професійно масажем, придбайте стаціонарний масажний стіл з електро-регулюванням висоти, в процесі роботи, Ви зможете опускати і піднімати стіл на потрібну висоту, тим самим Ви запобіжите травми і позбудетеся від перенапруження в спині.

Масаж сидячи!

В процесі масажу, ми зазвичай думаємо про те, як забезпечити винятковий сервіс для наших клієнтів. Ми використовуємо кращі масажні столи, дорогі масла і т. д., але чи думаємо ми про себе?

чи Використовуєте Ви стілець під час масажу? Наприклад, коли ми працюємо з комірцевої областю. Ця техніка пропонує відмінний спосіб, щоб зняти напруження у нижній частині тіла, включаючи стегна, нижньої частини спини, коліна.На жаль, звичайний стілець не підійде для роботи, тому рекомендуємо використовувати стілець або крісло з регулюванням висоти. Якщо Ви вже зробили вибір, перевірте своє кріслостілець в домашніх умовах, перш ніж використовувати його під час роботи з клієнтом. За допомогою цієї нової підтримки, Ви зможете виконувати більше сеансів масажу і надавати винятковий сервіс.

Використовуйте вагу тіла!

Найчастіше в процесі масажу велику частину напруги і тиску відчуває масажист, а не клієнт. Ви стоїте на місці, напружуєте спину, руки і шию і до кінця робочого дня відчуваєте, як ніби Ви весь день носили важкі камені. А це неправильно. Для того, щоб забезпечити достатній тиск, працюйте всім тілом, що в поєднанні з правильною ергономіки і поставою, дозволить Вам робити відмінний масаж, не відчуваючи перенапруження.

Наприклад, замість того щоб стояти і просто робити натискальні рухи руками, зафіксуйте руки і рухайтеся всім тілом. Який рух буде більш ефективним? Яке буде легше виконувати? Звичайно другий варіант буде більш ефективним! Не вірите, спробуйте це у своїй роботі і Ви відразу відчуєте різницю!Рух всім тілом дозволяє використовувати рушійну силу замість м’язової. Це вимагає менше енергії, яку надалі Ви можете використовувати для більш ефективного масажу. Жоден з Ваших суглобів не заклинить, і жоден м’яз не втомиться протягом тривалого періоду часу, що дозволить Вашому тілу залишатися розслабленим, рухомим і спокійним в процесі роботи.

Як додаткова перевага, гойдання – це заспокійливий рух, який створює біологічну реакцію релаксації для Вашого клієнта, з допомогою вашої парасимпатичної нервової системи, додаючи терапевтичну цінність масажу.

Зробіть Ваш стіл ширше

Ви коли-небудь мріяли про третьою руці, роблячи масаж? Тільки уявіть собі: Ваш клієнт знаходиться на столі в положенні лежачи на спині, рука витягнута, Ви намагаєтеся одночасно підтримувати цю руку і масажувати її. Це перетворює вас у однорукого масажиста. Одна рука весь час знаходиться в статичному положенні, а це забирає багато сил.

Ви не можете відростити третю руку, але Ви можете полегшити собі життя за рахунок розширення столу. Встановіть додаткові підлокітники уздовж столу. Це не тільки дасть Вашому клієнту місця, а значить, більше комфорту, але і Ви, в свою чергу, можете звільнити обидві руки для роботи.

Не забувайте про любов до себе

Більшість із нас стали масажистами, тому що ми хотіли допомагати людям, жити щасливим, здоровим і повноцінним життям. Але в цьому прагненні ми часто забуваємо про себе.

Багато духовні традиції в масажі говорять про таку важливу складову, як любов до себе. Для того, щоб втілити цей принцип у життя, Ви повинні любити і розвивати себе через свою роботу.

Запитайте себе, що Вас мотивує працювати масажистом? Чи відчуваєте Ви себе задоволеним і радісною від виконання роботи? Коли Ви любите і отримуєте задоволення від роботи, Ваші клієнти заряджаються цією позитивною енергією.

Тільки Ви вирішуєте, яким фахівцем бути зараз і в майбутньому…

Ваше головне надбання

Біомеханіка тіла, Ергономіка і принципи довголіття мають життєво важливе значення в роботі масажиста. Крім того, регулярний самоуход – правильне харчування, сон, фізичні вправи, самомасаж є лише частиною великого пазлу, який робить Вас справжнім професіоналом своєї справи.
Онлайн обучение массажу: https://online.massageprk.com
Tel / Viber/ Telegram : +38063 322 0 222
Ответить

Вернуться в «Профессиональная этика массажиста»