Біоенергетичний масаж

Обсуждение разных видов массажа, описание новых методик, научные статьи по массажу, методические рекомендации к производству.

Модераторы: влад, ulcer

Ответить
admin
Приобщающийся к массажу
Сообщения: 24
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

Біоенергетичний масаж

Сообщение admin » Чт июл 30, 2020 11:28 am

Біоенергетичний масаж
Зараз доволі стрімко розвивається психічна і духовна сфери здоров’я.
❓З чим же тоді пов’язаний біоенергетичний масаж❓
В основі роботи лежить ідентифікація областей в людському тілі, перетнута енергією, яка може вільно текти або зупинятися в залежності від травм дитинства👼, отриманих освітніх програм, які викликали самозгасання і депресії😨.

Тіло структуровано в поперечно розташованих сегментах, а рейх ідентифікований на 7 областей: очний👀, оральний👄, шийний👤, грудний, діафрагмальний, абдомінальний, тазовий ; вони відповідають тим органам і групам м'язів, які перебувають у функціональному контакті один з одним.

Переваги біоенергетичного масажу
    • Це не рівний масаж для всіх, з однозначним і жорстким протоколом: так само, як і в біоенергетичному аналізі, масаж структурований на фізичний тип і на досвід людини. Темп і тип контакту також змінюються залежно від людини. Загалом, у нашому тілі ми маємо наш досвід.У біоенергетичному масажі розглядаються п'ять характерних структур : церебральний тип, залежний, стислий, домінуючий і жорсткий ; очевидно, що межа між структурами слабка, і людина ніколи не охоплює єдиний профіль, але завжди є принаймні подвійна, якщо не потрійна ідентифікація.
    • Серед переваг відразу ж виникає перебалансування дихальної функції, покращує стан лімфатичної та кровоносної систем, зменшується кількість жирових відкладень, поліпшується обмін речовин на всіх рівнях.
    • Також хороші результати на стороні травлення і перистальтичної функції кишечника . Відзначається загальне тонування нервової системи, поліпшення сну, яке набуває більш глибокого і відновлюючого, розслаблюючого впливу на м'язовий і еластичний рівень на рівні суглобів.
    • На психологічному рівні відбувається відновлення справжньої самооцінки, гарне перенавчання з точки зору особистої безпеки.
Изображение[/img]
Онлайн обучение массажу: https://online.massageprk.com
Tel / Viber/ Telegram : +38063 322 0 222
Ответить

Вернуться в «Все о разных видах и методах массажа»