4 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Карти 4 виборчого округу м.Вінниця. Які будинки та вулиці належать до 4 округу. Кандидати в 4 окрузі м.Вінниці: хто балотується в депутати міської ради. Черговість партій та призвищ кандидатів в бюлетені, як виглядають бюлетені на вибори депутатів до міськради м.Вінниця у 2020 році

Модератор: admin

Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

4 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Сообщение admin » Вс окт 18, 2020 8:27 am

4 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

“За майбутнє”
000.JPG
1. Юр Олександр Миколайович

https://www.facebook.com/sasha.yur

2 Калашніков Дмитро Ігорович

3 Рудий Олег Олександрович

4 Коваль Марина Миколаївна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007990007838

5 Комендантова Наталія Миколаївна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011355547253

6 Ткачук Антоній Григорович

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017140788365



Українська стратегія Гройсмана

Чорновол Володимир Іванович

2 Бабій Петро Валерійович

3 Мира Дмитро Вікторович

4 Мончак Юлія Вікторівна

5 Ковалюк Людмила Дмитрівна

6 Торкотюк Віктор Вікторович

7 Літвінова Наталя Миколаївна

8 Марцинковський Леонід Васильович

“Слуга народу”

Корженко Костянтин Іванович

2 Сидоренко Дмитро Сергійович

3 Подолянчук Діана Станіславівна

4 Опольська Наталя Михайлівна

5 Головчук Олександр Володимирович

6 Лисов Вадим Георгійович

7 Кашпрук Юлія Анатоліївна

8 Муха Роман Володимирович

9 Амонс Олександра Олегівна

10 Зварич Людмила Миколаївна

11 Паламарчук Михайло Ігорович



“Європейська солідарність”

Понайотова Юлія Віталіївна

2. Калетюк Ярослав Костянтинович

3. Домбрівська Ольга Сергіївна

4. РоманюкГолінко Світлана Віталіївна

5. Біліченко Сергій Феодосійович

6. Мельник Людмила Леонідівна

7. Шпорт Олександр Сергійович

8. Тихоніна Світлана Володимирівна

9. Романенко Олександр Анатолійович



“Батьківщина”

Тихонюк Вікторія Миколаївна

2. Орловська Тетяна Іванівна

3. Голоскевич Вікторія Василівна

4. Литвін Олександр Валерійович

5 Бодачевськи й Максим Васильович

6. Розжива Оксана Євгенівна



Партія Вінничан

Корченюк Роман Володимирович

2 Кицик Валерій Леонідович

3 Обезюк Вячеслав Володимирович

4 Важова Ольга Йосипівна

5 Коваленко Тетяна Юріївна

6 Никифорова Лариса Петрівна

7 Желіховський Володимир Миколайович



“Голос”

Сірко Олексій Васильович

2 Кремінський Владислав Олегович

3 Вальчук Микола Сергійович

4 Бандерс Інна Станіславівна

5 Гончарук Інга Анатоліївна



Опозиційна платформа “За життя”

Педорченко Олександр Вікторович

2 Гетьман Олександр Якович

3 Узелков Вячеслав Валентинович

4 Нагорняк Ірина Олександрівна

5 Закутаєва Анастасія Олександрівна

6 Балдуха Олександр Васильович

7 Мазуренко Денис Анатолійович

8 Григорян Карен Гургенович

9 Скутельник Інна Анатоліївна

10 Марценюк Світлана Анатоліївна



ВО “Свобода”

Уманець Ігор Олексійович

2 Базелюк Василь Федорович

3 Стороженко Юлія Григорівна

4 Івасько Яна Василівна

5 Скрипченко Валерій Володимирович



Сила і честь

Семчук Володимир Трохимович

2. Мисліцька Наталія Анатоліївна

3. Севастьянов Сергій Станіславович

4. Литвинчук Тамара Миколаївна

5. Гринчак Валерій Васильович

6. Ксендзова Оксана Сергіївна



Радикальна партія Олега Ляшка

Калачик Світлана Юріївна

2. Мусіровський Олексій Анатолійович

3. Мамонова Інна Анатоліївна

4. Бабіна Олена Анатоліївна

5. Кременюк Михайло Володимирович



“Наш край”

Бойко Микола Борисович

2 Олійник Надія Іванівна

3 Мельников Віктор Леонідович

4 Телегузов Валентин Васильович

5 Баліцька Олеся Павлівна



Народний рух України

Сьомкін Сергій Вікторович

2. Бурбело Сергій Михайлович

3. Чубенко Сніжана Василівна

4. Навчук Галина Олександрівна

5. Попович Михайло Миколайович



Рух справедливості

Сороколіта Людмила Петрівна

2 Мацера Світлана Миколаївна

3 Глива Олександр Леонідович

4 Радзієвський Ігор Дмитрович

5 Вермінський Віктор Андрійович



Партія “Адвокат”

Маковій Володимир Андрійович

2 Джигірей Світлана Владиславівна

3 Іноземцев Артем Антонович

4 Левицька Оксана Іванівна

5 Іноземцева Галина Іванівна



Партія Шарія

Слаблюк Віктор Володимирович

2 Пастухова Олександра Андріївна

3 Чаланов Владислав Васильович

4 Талімончик Олена Вікторівна

5 Стрілець Валерій Олександрович

6 Юзькова Альона Анатоліївна



Партія “Воля”

Гавришко Майя Володимирівна

2. Кутик Дарина Олександрівна

3. Гавришко Володимир Іванович

4. Григораш Артур Вікторович

5. Назаренко Олексій Олександрович

6. Денисюк Алла Сергіївна

7. Нуйкін Едгард Володимирович

8. Шевчук Олена Федорівна

9. Головня Володимир Михайлович



Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Артюх Володимир Миколайович

Кандирал Наталія Валеріївна

Канонік Петро Іванович

Храпко Анжела Миколаївна

Нечуя Анатолій Володимирович

Гринь Людмила Дмитрівна

Сидорук Сергій Олександрович

Світова Оксана Павлівна

Яковлев Роман Валерійович
Онлайн обучение массажу: https://online.massageprk.com
Tel / Viber/ Telegram : +38063 322 0 222
Ответить

Вернуться в «Округ 4 смт Десна Замостя, Київська, ДПЗ, Хутір Шевченка»