3 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Карти 3 виборчого округу м.Вінниця. Які будинки та вулиці належать до 3 округу. Кандидати в 3 окрузі м.Вінниці: хто балотується в депутати міської ради. Черговість партій та призвищ кандидатів в бюлетені, як виглядають бюлетені на вибори депутатів до міськради м.Вінниця у 2020 році

Модератор: admin

Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

3 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Сообщение admin » Вс окт 18, 2020 8:30 am

3 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

“За майбутнє”
000.JPG
1 Ткачук Павло Григорович

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012606887277

2 Дніпровська Альона Володимирівна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001279438492

3 Єрмаков Олег Євгенійович
Ermakov_Oleg.JPG
viewtopic.php?f=107&t=17063

4 Гоч Сніжана Анатоліївна

5 Гончар Олена Олександрівна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006209292852



Українська стратегія Гройсмана

1 Іващук Антоніна Янківна

2 Ткачук Ігор Віталійович

3 Василюк Світлана Михайлівна

4 Ковальчук Тарас Вікторович

5 Піжевський Андрій Анатолійович

6 Третяк Олександр Олександрович

7 Присяжнюк Тарас Миколайович

8 Молдован Анастасія Валеріївна

9 Мельник Софія Михайлівна

10 Курчин Нікіта Сергійович



“Слуга народу”

1 Головчук Юлія Олександрівна

2 Борісова Юлія Геннадіївна

3 Джуган Віктор Володимирович

4 Карпенко Максим Борисович

5 Орленко Олександр Іванович

6 ШінкарукДиковицька Марія Михайлівна

7 Боднар Сергій Вікторович

8 Бражнікова Юлія Олександрівна

9 Малахов Віктор Володимирович



“Європейська солідарність”

1 Майструк Олександр Олександрович

2. Грушко Жанна Вячеславівна

3. Басюк Юрій Петрович

4. Вальовська Віра Василівна

5. Зінченко Дмитро Володимирович

6. Федоровський Олександр Сергійович

7. Курченко Лариса Леонідівна

8. Миколюк Ярослав Петрович



“Батьківщина”

1 Іорданов Юрій Іванович

2 Ткачук Григорій Стахович

3 Бойчук Валентина Анатоліївна

4. Розборський Олег Федорович

5. Вишневська Людмила Олександрівна

6. Прищак Максим Русланович

7. Крайня Тетяна Василівна

8. Крина Роман Олександрович

9. Левицька Леся Вікторівна

10 Вишневський Анатолій Іванович



Партія Вінничан

1 Філонов Микола Валерійович

2 Гуменний Леонід Олександрович

3 Никифорова Тетяна Михайлівна

4 Давиденко Юлія Вікторівна

5 Денисов Ігор Вікторович

6 Пінчук Роман Сергійович

7 Корченюк Анастасія Романівна



“Голос”

1 Кошелєва Любов Олексіївна

2 Корпан Олександр Олександрович

3 Корсун Андрій Васильович

4 Мізева Катерина Олександрівна

5 Сушак Сергій Васильович

6. Бородій Юлія Сергіївна



Опозиційна платформа “За життя”

1 Грушко Сергій Сергійович

2 Горлачов Ігор Ярославович

3 Піскун Донатас Натанович

4 Лепей Олена Володимирівна

5 Барабаш Людмила Михайлівна

6 Нечипорук Олександр Володимирович

7 Мороз Олександр Валентинович

8 Костик Наталя Олександрівна

9 Шевченко Маргарита Петрівна

10 Караван Андрій Анатолійович



ВО “Свобода”

Шестопалюк Сергій Васильович

2 Фурман Тарас Юрійович

3 Базелюк Марія Степанівна

4 Мельничук Павло Петрович

5 Нікіфорова Олена Михайлівна



“Сила і честь”

Трофимчук Роман Михайлович

2. Костюк Наталія Петрівна

3. Поліщук Віталій Васильович

4. Чирка Олександр Михайлович

5. Мазур Наталія Леонідівна



Радикальна партія Олега Ляшка

Вічковський Вадим Вячеславович

2. Голяк Юрій Леонідович

3. Маринюк Юлія Володимирівна

4. Радзіх Василь Валерійович

5. Чернобиль Алла Григорівна

6. Камінська Ольга Петрівна



“Наш край”

Рубан Валерій Олексійович

2 Мельникова Анна Володимирівна

3 Головатий Гліб Володимирович

4 Рочняк Роман Юрійович

5 Купрійчук Тетяна Миколаївна



Народний рух України

Барвінченко Олександр Вікторович

2. Нікітюк Тетяна Геннадіївна

3. Білан Микола Васильович

4. Котик Інна Олександрівна

5. Курочка Олександр Тарасович

6. Лазуренко Олександр Григорович



Рух справедливості

Мустафаєв Тимур Тарханович

2 Радьога Катерина Михайлівна

3 Іванцова Наталя Степанівна

4 Гавриш Олена Йосипівна

5 Окрема Дмитро Сергійович



Партія “Адвокат”

Лук’янець Валерій Володимирович

2 Белінська Оксана Віталіївна

3 Федоренко Євген Леонідович

4 Чорна Ольга Михайлівна

5 Тичинський Микола Валентинович



Партія Шарія

Отеранський Вячеслав Олександрович

2 Артеменко Артем Вікторович

3 Партій Ілля Вікторович

4 Невідома Катерина Олегівна

5 Будзінська Ольга Віталіївна

6 Гурін Ігор Олександрович



Партія Воля

Барицький Максим Миколайович

2. Жаровська Олена Петрівна

3. Кащина Лариса Петрівна

4. Ткаченко Ярослав Анатолійович

5. Волхова Оксана Антонівна

6. Пилявець Валерій Васильович

7. Накельська Олеся Степанівна

8. Власюк Михайло Миколайович



Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Іванова Олена Анатоліївна

Старий Микола Миколайович

Тепленко-Дідик Марина Володимирівна

Парійчук Микола Юрійович

Душкевич Людмила Василівна

Панчук Ольга Василівна

Мигун Павло Петрович

Логінова Наталія Антоліївна

Шкурак Віталій Анатолійович
Онлайн обучение массажу: https://online.massageprk.com
Tel / Viber/ Telegram : +38063 322 0 222
Ответить

Вернуться в «Округ 3 ДПЗ, Київська, Корея, П’ятничани, Слов’янка, Скеля (колишній Свердловський масив), Садки, Центр, Єрусалимка, Поділля.»