Округ 2 Партія "За Майбутнє"№6 в списку Галієнко Арсен Борисович

Карти 2 виборчого округу м.Вінниця. Які будинки та вулиці належать до 2 округу. Кандидати в 2 окрузі м.Вінниці: хто балотується в депутати міської ради. Черговість партій та призвищ кандидатів в бюлетені, як виглядають бюлетені на вибори депутатів до міськради м.Вінниця у 2020 році

Модератор: admin

Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 54
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

Округ 2 Партія "За Майбутнє"№6 в списку Галієнко Арсен Борисович

Сообщение admin » Вт окт 20, 2020 8:50 pm

Округ 2 Партія "За Майбутнє"№6 в списку Галієнко Арсен Борисович
Arsen_Galiienko.JPG
Арсен Галієнко народився у Вінниці в 1975 році.
Ще в юному віці, зрозумівши своє покликання, почав вивчати медицину та в 2000 році закінчив Вінницькій державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа», а в 2002 став магістром медицини з ортопедії та травматології.

Закінчивши навчання, до 2008 року Арсен працював лікарем ортопедом-травматологом в державній лікарні, та в цей час визначився із своєю місією - розвивати культуру оздоровоення та передавати усі необхідні знання та досвід українцям, що прагнуть здобути нові вміння.

Тому в 2000 році у Вінниці ним була заснована ТМ «Перші Регіональні курси» - всеукраїнська масажна школа, яка поширилася по всіх великих містах країни, а з 2016 року – в Польщу та Молдову. Тисячі учнів школи ПРК працюють масажистами, реабілітологами, вертебрологами та медичними косметологами в Україні та десятках країн світу.

В 2002 році Арсен Галієнко написав та видав у Вінниці перший вітчизняний повноцінний підручник з техніки класичного масажу "Класика масажу", який мав вже 6 перевидань і до цього часу є основою для навчання майбутніх масажистів в країні.

З 2019 року була також запущена повноцінна онлайн платформа з дистанційного навчання масажу, що допомагає отримувати знання, не зважаючи на пандемію covid-19.

Арсен не полишав наукової та соціальної діяльності - в його наробітках 3 винаходи, 3 монографії та 12 наукових статей з ортопедії , травматології та масажу.

Під час Революції Гідності 2013-2014 рр, він працював лікарем у Медичній Службі Майдану, а також на базі власної мережі масажних шкіл у 2014-2015 рр зробив низку безкоштовних курсів по Тактичній Медицині, що було необхідно на той час для оборони країни.

Базуючись на своєму управлінському досвіді та медичній практиці, Арсен Галієнко визначив доступне оздоровлення вінничан та зручність отримання медичних послуг, як базис для успішного розвитку міста.

Для цього він організує створення безкоштовного міського додатку для запису на прийом до лікарів з будь-якого зручного місця та в будь-який час, та отримання консультації у відеорежимі.

Також Арсен вважає за необхідне відновити зруйновану реформами систему безкоштовних кабінетів ЛФК для людей з проблемами в спині.

Нагальним та надтерміновим питанням він бачить відновлення ліжкового фонду для covid хворих та обладнання кисневих станцій при лікарнях.

Арсен Галієнко впевнений, що боротьба з наслідками пандемії має бути не лише медичного характеру, тому необхідною є можливість безкоштовної перекваліфікації всіх верств населення, що втратили роботу через covid.

Галієнко Арсен Борисович особисто спілкується з усіх проблем з жителями міста. Пишіть йому в меседжер Фейсбуку:

https://www.facebook.com/massage.net.ua/

Як правильно проголосувати за новими правилами Місцевих Виборів 2020 показано на відео: https://youtu.be/dRQN23hqvic

#Вибори2020 #ВибориВінниця #Вінниця #МісцевіВибори
Ответить

Вернуться в «Округ 2 Слов’янка, Вишенька»