1 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Карти 1 виборчого округу м.Вінниця. Які будинки та вулиці належать до 1 округу. Кандидати в 1 окрузі м.Вінниці: хто балотується в депутати міської ради. Черговість партій та призвищ кандидатів в бюлетені, як виглядають бюлетені на вибори депутатів до міськради м.Вінниця у 2020 році

Модератор: admin

Ответить
admin
Гуру
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2013 3:33 pm

1 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

Сообщение admin » Вс окт 18, 2020 8:35 am

1 округ: кандидати в депутати міської ради Вінниці ( 2020 рік )

В цьому окрузі балотуються 114 кандидатів та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

“За майбутнє”
000.JPG
1 Адамчук Максим Володимирович

https://www.facebook.com/maxym.adamchuk

2 Халуп’як Тетяна Іванівна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002001742025

3 Тодосійчук Володимир Леонідович

4 Осокін Андрій Юрійович

https://www.facebook.com/andrey.osokin.79

5 Маршук Ліна Миколаївна

6 Цебровський Олег Федорович

https://www.facebook.com/oleg.tsebrovskiy


Українська стратегія Гройсмана

Мельник Олександр Сергійович

Куца Світлана Валентинівна

Андреев Андрій Андрійович

Чернега Олександр Михайлович

Перлов Віктор Євгенійович

Савельєва Тетяна Володимирівна

Волошенюк Оксана Валеріївна

Затайдух Костянтин Юрійович

Шуткевич Наталія Григорівна

Ярова Світлана Андріївна



Слуга народу

Теренчук Олександр Вікторович

2 Маліновська Ольга Олегівна

3 Кісільова Тетяна Володимирівна

4 Юрчак Маргарита Ігорівна

5 Івашко Олександр Дмитрович

6 Пришляк Наталя Вікторівна

7 Корчунов Олександр Васильович

8 Малецький Сергій Сергійович

9 Федик Андрій Володимирович

10 Токар Наталія Іванівна

11 Науменко Артем Андрійович



Європейська Солідарність

Чайковський Павло Миколайович

2. Затайдух Роман Олегович

3. Томашкевич Антон Ігоревич

4. Прутська Тетяна Юріївна

5. Плакида Наталія Олексіївна

6. Протопіш Марина Михайлівна

7. Григорук Григорій Ілліч

8. Римаренко Інна Анатоліївна

9. Мудрик Ярослав Антонович



Батьківщина

Коробкін Юрій Миколайович

2 Ширяєва Тетяна Борисівна

3 Швець Володимир Миколайович

4 Мріх Оксана Михайлівна

5 Янчук Володимир Іванович



Партія Вінничан

Грищук Олексій Анатолійович

2 Бартко Олександр Олександрович

3 Вихованець Олександр Юрійович

4 Васильєва Надія Вікторівна

5 Панчук Ольга Вікторівна

6 Дунаєвський Іван Сергійович

7 Бабій Анастасія Вікторівна



Голос

Давидюк Володимир Володимирович

2 Полюхович Іван Іванович

3 Овчарук Марія Валентинівна

4 Татарьонок Ольга Миколаївна

5 Григоренко Юлія Юріївна



Опозиційні платформа “За життя”

Смотрич Сергій Георгієвич

2 Гармаш Олександр Сергійович

3 Чулий Сергій Євгенович

4 Панасюк Ніна Петрівна

5 Шевченко Вероніка Василівна

6 Галаган Михайло Михайлович

7 Мандзулашвілі Тамаз Георгійович

8 Паламарчук Ігор Олегович

9 Сташко Тетяна Миколаївна

10 Чайка Руслана Іванівна

11 Левченко Сергій Петрович


ВО “Свобода”

Гайдай Андрій Сергійович

2 Галайко Богдан Миколайович

3 Кондратюк Людмила Миколаївна

4 Балдуха Андрій Васильович

5 Стефанкова Наталя Миколаївна



“Сила і честь”

Антонюк Віталій Васильович

2. Зарічук Олександр Євгенович

3. Захарова Олена Володимирівна

4. Колісник Світлана Миколаївна

5. Демов Сергій Олександрович



Радикальна партія Олега Ляшка

Барчишена Альона Олександрівна

2. Шиндер Андрій Васильович

3. Осадчук Ірина Валеріївна

4. Лялюк Артем Григорович

5. Логвінова Людмила Леонідівна

6. Войтко Тарас Анатолійович

7. Ланова Інеса Семенівна



“Наш край”

Пічкур Володимир Михайлович

2 Коваль Галина Вікторівна

3 Онофрійчук Валентина Віталіївна

4 Івасик Олександр Сергійович

5 Павлов Павло Русланович

6 Олейнікова Леся Олександрівна



Народний Рух України
Щербань Валерій Михайлович

2. Сіранчук Михайло Іванович

3. Войтко Вікторія Володимирівна

4. Кватернюк Володимир Юрійович

5. Ліміна Вероніка Юріївна



Рух справедливості

Солей Вадим Васильович

2 Дементьєва Олена Олександрівна

3 Черниш Микола Васильович

4 Остапенко Ілля Анатолійович

5 Магденко Оксана Юріївна



Партія “Адвокат”

Яковенко Сергій Євгенович

2 Сідлецька Юлія Олександрівна

3. Маковій Юлія Олександрівна

4 Місевич Валентин Олександрович

5 Якобчук Тарас Іванович



Партія Шарія

Мовчан-Яблонський Енріке Мігель Антоніо

2 Безрученко Денис Павлович

3 Король Наталія Дмитрівна

4 Кузін Іван Олегович

5 Слівіна Леся Маратівна

6 Колупаєв Євген Вадимович



Партія “Воля”

Удод Микола Васильович

2. Дужак Віталій Анатолійович

3. Слободяник Юлія Едуардівна

4. Крупільницький Віталій Миколайович

5. Голота Іванна Петрівна

6. Мінкіна Надія Миколаївна

7. Попадюк Юрій Григорович

8. Удод Катерина Вікторівна



Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Карпенко Андрій Олександрович

Горобчишина Ніна Петрівна

Баскевич Григорій Григорович

Михайлишена Людмила Леонідівна

Олійник Аліна Вікторівна

Постоловська Олена Петрівна

Маляренко Ігор Олександрович

Колос Олена Анатоліївна

Красноголов Віталій Леонідович
Онлайн обучение массажу: https://online.massageprk.com
Tel / Viber/ Telegram : +38063 322 0 222
Ответить

Вернуться в «Округ 1 Вишенька, Слов’янка, Пирогова, Академічний.»